Ubisoft julkaisi uuden Battle Royale -pelin – HyperScape on ladattavissa nyt ilmaiseksi!

Pelijätti Ubisoft julkaisi sunnuntai-iltana uuden Battle Royale -pelin, joka pitää nimeä HyperScape.
Uutisoimme kesä-heinäkuun vaihteilla, että Ubisoftilta on tulossa uusi futuristinen Battle Royale -peli. Hyviä uutisia! Peli on nyt ladattavissa ilmaiseksi!
HyperScapen suljettu beta kesti yhden viikon, jonka jälkeen Ubisoft päätti avata pelin avoimeksi. 12. heinäkuuta julkaistu avoin betaversio on ladattavissa Ubisoftin verkkosivuilta.
HyperScape on kyberpunk -tyylinen vauhdikas peli, jossa pelaajat seikkailevat Neo Arcadian -alueella. Yhteen otteluun mahtuu 100 pelaajaa, jossa on soolo- sekä ryhmäpelaajia.
Katso HyperScapen traileri tästä:
Eurheilu.org on myös Discordissa! Liity keskusteluun osoitteessa: discord.gg/znGMa7r
Kuva: Slasher/Twitter
Voita joulumatka Berliiniin kahdelle – arvo 1896€!
- Vastaa muutamaan nopeaan kysymykseen.
- Osallistu arvontaan.
- Voit voittaa joulumatkan Berliiniin kahdelle!
- Palkinto sisältää mm. neljä yötä hotellissa aamiaisineen, lennot Helsinki-Berliini-Helsinki sekä jouluaaton ja joulupäivän illalliset.
- E-urheiluun tulossa uusi maajoukkuekilpailu
- Eetu ”sAw” Saha johdatti G2:n upeaan voittoon
- Eetu ”sAw” Sahan G2 finaaliin – MOUZ:lle pettymys
- MOUZ ja G2 jatkoon Lontoossa
- ENCE tiedotti uudistuneen Academyn kokoonpanosta
- NHL 26:n parhaat pelaajat julkaistu – näin pärjäsivät suomalaispelaajat
- Eetu ”sAw” Sahan G2 jysäytti yllätyksen
- Jimi ”Jimpphat” Salon MOUZ:lle tappio lohkofinaalissa
- Aleksi ”Aleksib” Virolaisen NAVI ulos huipputurnauksesta
- Jimi ”Jimpphat” Salon MOUZ jatkoon BLAST Openissa