Geraltin ääninäyttelijä kertoi oman mielipiteensä Netflixin Witcher-sarjasta

Witcher-pelisarjasta tuttu Geraltin ääninäyttelijä Doug Cockle on kertonut oman mielipiteensä Netflixin tuottamasta Witcher-televisiosarjasta.
Kaikkineen ääninäyttelijä kertoi rakastaneensa sarjaa. Ainoa kritiikki koski sarjassa esiintyneitä ajallisia hyppyjä, jotka ovat herättäneet moitteita myös muilta kriitikoilta. Kuitenkin kokonaisuutena Cockle oli rakastanut sarjaa.
Julkaisemassa Twitter-viestissä Cockle totesi: ”Katsoin kaikki kahdeksan jaksoa! Rakastin sitä! Ajalliset hypyt ovat haastavia, mutta kokonaisuus loksahtaa lopussa yhteen. Keskeiset henkilöt ovat huikeasti näytelty ja maailma on tuotu rakkaudella eloon.”
Ok...finally saw all 8 episodes of @witchernetflix! I LOVE IT. The time jumps are challenging, but it all comes together in the end. The main characters are wonderfully played by a talented cast and the world is lovingly realised. Bring on series 2! #witchernetflix #Witcher
Kierrätysvapaita ilmaiskierroksia tai 5 000 käteistä
- Tuohi – Mutkaton suomalainen nettikasino
- Ei kierrätystä!
- Voitot tilille minuutissa
- Suomalaisvalmentaja G2-huhujen kohteena
- CS:n supertähti tekee paluun
- Team Falcons taas MOUZ:ia vahvempi
- MOUZ jyräsi välieriin
- Jimi ”Jimpphat” Salon MOUZ:lle tappio
- MOUZ aloitti huipputurnauksen voitolla
- Palloliittolta uusi aluevaltaus – järjestää Rocket Leaguen –turnauksen
- Legendaarinen CS2-organisaatio myynnissä
- MOUZ:n taival päättyi Melbournessa
- Nikita ”Derke” Sirmitevin Team Vitalitylle tappio